טיפול פריחה בעור ברמלה

פריחה בעור עלולה להיות עקב אלרגיה לאיזשהו תסמין שניתן לאבחן בבדיקות, אבל היא יכולה להיות גם סימן לפתחה של מחלה אוטואימונית. כאשר התגלו סימני פריחה אדומים, לבנים או אחרים על עורכם, גשו באופן מידי למרפאת עור. טיפול פריחה בעור ברמלה לאחר ביצוע הבדיקות יתבצע בהתאם לתוצאותיהן. במידה וזו אלרגיה, נבצע טיפול הנוגד את הנגע שספג העור, ובמידה וחליתם במחלה אוטואימונית אתם תצטרכו להיות מטופלים בקרינת UV בשילוב גלולת פסוראלן. האחבון יתבצע מיד לאחר קבלת תוצאות הבדיקות.

טיפול פריחה בעור ברמלה עקב אלרגיה

יינתנו משחות לשיכוך כאבים ולהורדת הסימנים שעל עורכם. המשחות מיועדות אך ורק לטיפול בפריחה זו ואין להשתמש בהן לפתרון בעיות עור אחרות יהיו אשר יהיו. באם זו אלרגיה נדווח לכם מה גרם לכך ונמליץ לכם להימנע ממגע עם אותו גורם או מפגע בעתיד.

טיפול פריחה בעור ברמלה עקב מחלה אוטוטימונית

במידה ומדובר במחלה כמו אטופיק דרמטיטיס (אסטמה של העור) או פסוריאזיס, נמליץ על טיפול בהקרנת UVA בתוספת גלולות או משחת פסוראלן. לחילופין, ייתכן כי יתאים לכם יותר טיפול ב- UVB המבוסס על חשיפה לקרינה בלבד.

ההבדל בין פריחה עקב אלרגיה לפריחה עקב מחלה אוטואימונית

פריחה עקב אלרגיה ניתן למנוע בעתיד אם מחליטים שלא להיחשף למקור האלרגיה. פריחה ממחלה אוטואימונית מסמלת שאתם חולים באותה מחלה, ובכך נותרים חשוכי מרפא קבוע. הטיפולים התקופתיים שתעברו במרפאה ברמלה ימגרו את ההתקף הנוכחי של הגירודים ותו לא. ברם, ייתכן כי בשנים הקרובות יימצאו תרופות קבע למחלה לאור התקדמות המדע המודרני בחקר מחלות אלה.

טיפול פריחה בעור ברמלה

המרפאה מקבלת פציינטים מכל אזור השפלה ממודיעין ועד רמלה לוד. המרפאה נגישה לרוב ישובי השפלה וזמינה בשעות נוחות. אם יש לכם בעיית עור, יש לכם אל מי לפנות. במרפאה תמצאו צוות רופאים מומחים אשר יוכלו לענות על חלק ניכר מהכשלים שהצגתם ועל בעיות העור שהתגלו על גופכם. הטיפול נעשה ביעילות, בקלות ותוך שאיפה למיגור הנגע או המחלה ככל שרק ניתן. טיפול פריחה בעור ברמלה יהיה תמיד הטוב ביותר האפשרי בין אם זו מחלה אוטואימונית ובין אם הפריחה נגרמה מאלרגיה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *