טיפול במחלת הפסוריאזיס ברמלה

כאשר אתם מבקשים להוריד מסדר היום את התקף מחלת הפסוריאזיס שלכם הדרך הכי יעילה לעשות זאת היא במרפאת עור. ידוע כי ישנם טיפולים אלטרנטיביים שהאגודה לפסוריאזיס שולחת אליהם בים המלח, ועל אף כי הם מסייעים במידת מה בהקלה בעומס הגירודים, הפתרון הכי אפקטיבי עד כה הוא זה הרפואי שניתן במרפאות. מהו הפתרון, והאם ניתן לשאוף למשהו טוב יותר בעתיד?

טיפול במחלת הפסוריאזיס ברמלה מתבסס על הקרנות UV

ההקרנות באולטרא סגול אינן מרפאות את המחלה משום שהיא אוטואימונית, אבל הן כן מביאות לחיסול התקפת הגירודים העכשווית שניחתה עליכם. המשמעות היא שבהמשך השנים או החודשים יהיו התקפי גירודים עתידיים ואתם תצטרכו לגשת שוב לטיפול. במרפאה עשויים להפנות אתכם לטיפול UVA בתוספת גלולות פסוראלן או לטיפול UVB ללא גלולות.

הפסוריאזיס בדרך כלל מתפרץ באזורים ספציפיים בגוף: כך תחשדו בו

לרוב, כאשר ישנה התפרצות של פסוריאזיס זה עשוי לקרות מתחת לשיער, במרפקים, בברכיים, ובעור שמתחת לציפורן. בדרך כלל, אם המחלה תקפה באזור מסוים במי מאלה, גם ההתקפה הבאה שלה תהיה באותו האזור. זו לא אקסיומה, אלא מאורע שחזר על עצמו יותר מדי פעמים בהיסטוריה הרפואית של מחלה זו.

כיצד מגלים פסוריאזיס

פסוריאזיס מתגלה באופן סופי ומובהק בבדיקות מעבדה. אם לפני כן חוויתם בדיקות אלרגיה ולא נמצא כלום זה מחזק את החשד לפסוריאזיס, אבל הבדיקות שקובעות זאת הן אך ורק אלו המתקיימות במעבדות קופות ובתי החולים. אם התגלה לכם הנגיף, מומלץ לקבל טיפול במחלת הפסוריאזיס ברמלה ולהבטיח לעצמכם מספר חודשים או שנים של שקט מההתפרצות שלה.

שנים של ניסיון בטיפול בחולי פסוריאזיס

אנו במרפאה עבדנו עם המון פציאנטים שעדיין מגיעים אלינו לטיפולי ההקלה בעומס הגירודים של הפסוריאזיס. אנו קולטים פציאנטים חדשים ועובדים גם עם חולים וותיקים המגיעים לקבלת סיוע. חולי פסוריאזיס מוזמנים גם להירשם לאגודה לפסוריאזיס ולצאת לעתים לטיפולים אלטרנטיביים בים המלח. השילוב שלהם עם ביקור במרפאתנו מקל באופן משמעותי את הסבל מהמחלה. הביקור הסציפי אצלנו שם סוף להתקפת הגירודים העכשווית.

יש לכם שאלות? רוצים לדעת עוד? פנו למרפאה למידע על טיפול במחלת הפסוריאזיס ברמלה!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *